نسل جدید شاسیبلند لوکس ساخت جنرال موتورز یعنی کادیلاک اسکالید اکنون در حالی در شهر لس‌آنجلس معرفی شده که خریداران تا قبل از پایان سال جاری امکان کسب تجربه رانندگی با آن را نخواهند داشت.

 

در نمای جلو، جلو پنجره بزرگ به همراه چراغ های باریک و در عقب نیز چراغ های عمودی اسکالید، تشخیص این خودرو به عنوان یکی از محصولات کادیلاک را آسان کرده است. طول کلی کادیلاک اسکالید 5382 میلی‌متر بوده درحالی‌که طول نمونه ESV با بدنه بزرگتر به 5766 میلی‌متر می‌رسد. فاصله محورهای مدل بزرگ برابر با 3407 میلی‌متر بوده که 336 میلی‌متر بیشتر از مدل استاندارد خواهد بود.

فضای پای سرنشینان ردیف سوم 40 درصد و فضای محفظه بار نیز 68 درصد نسبت به مدل قبلی بیشتر شده است. البته این ارقام مربوط به اسکالید استاندارد بوده که در نسخه بزرگتر ESV به 1214 لیتر برای فضای بار و 15.2 سانتی‌متر برای جای پای سرنشینان ردیف سوم می‌رسد.

 

تجهیزات کادیلاک اسکالید در سطح بسیار بالایی قرار گرفته که حتی آن را از کامل‌ترین تریم جی‌ام‌سی یوکان نیز متمایز می‌کند. نمایشگرهای سه گانه داخل کابین این خودرو را می‌توان یکی از مشخصات مهم آن دانست که شامل نمایشگر لمسی 7.2 اینچی در سمت چپ فرمان، نمایشگر 14.2 اینچی نصب شده در پشت فرمان و در نهایت صفحه نمایش 16.9 اینچی سیستم اطلاعات سرگرمی خواهد بود. سرنشینان عقب نیز از نمایشگر اختصاصی خود بی‌بهره نمانده‌اند و یک صفحه نمایش 12.6 اینچی نیز برای آن‌ها تدارک دیده شده که قابلیت اتصال به USB و HDMI را دارد.

تمام این نمایشگرها از نوع OLED بوده، تصاویر را با کیفیت 4K نمایش می‌دهند که بنابر گفته کادیلاک این امکان برای اولین بار در صنعت خودرو فراهم شده است. بد نیست بدانید این نمایشگرها در تمام تریم‌های کادیلاک اسکالید به صورت استاندارد نصب می‌شود.

 

 اسکالید  همچنین به سامانه مسیریاب پیشرفته‌ای مجهز شده که توانایی نمایش تصاویر حقیقی را نیز دارد. این سیستم که مشابه نمونه استفاده شده در برخی محصولات جدید مرسدس‌بنز است، از چند دوربین برای نمایش واقعی تصاویر خیابان ها از جهات مختلف در نمایشگر خودرو استفاده می‌کند.

دوربین‌های کادیلاک اسکالید در پشت، کنار و جلوی خودرو نصب شده که می‌توانند تصویری با دید پرنده با کیفیت دو مگاپیکسل از فضای بیرونی این شاسی‌بلند تهیه کنند.

کروزکنترل جدید اسکالید که با نام Super Cruise شناخته می‌شود نسبت به نمونه‌های قبلی عملکردی بهتر داشته و در طول بیش از 320 هزار کیلومتر آزمایش شده است. این سیستم که امکان کنترل فرمان در مسیر مستقیم یا تعویض خط بدون دخالت دست راننده را داشته، توسط داده‌های دریافت شده از LiDAR، GPS، دوربین‌های متعدد و سیستم‌های راداری کنترل می‌شود. در صورت نیاز به دخالت بیشتر راننده در کنترل فرمان، این سیستم توسط هشدار، راننده را مطلع خواهد کرد.

 

سیستم صوتی کادیلاک اسکالید در همکاری مشترک میان کادیلاک با AKG شکل گرفته و به 36 بلندگو و سه آمپلی فایر مجهز شده که صدا را از طریق 28 کانال به گوش سرنشینان می‌رسانند. صدای بلندگوهای جلو و عقب به صورت جداگانه قابل تنظیم بوده و می‌تواند با سیستم مسیریاب نیز هماهنگ شود.

با توجه به استفاده از شاسی جدید و سیستم تعلیق مستقل عقب، اکنون فضای کابین کادیلاک اسکالید بزرگتر از همیشه شده و با مدل‌هایی همچون سابربان و یوکان برابری می‌کند.

اتوگالری فرمانیه

خرید و فروش خودرو های لوکس در شیراز

ایجاد محیطی قابل اعتماد جهت تسهیل در امر خرید و فروش خودرو و تعامل ساده تر خریداران و فروشندگان خودرو

لم يتم العثور علي الصورة

نمایشگاه اتومبیل فرمانیه

فروش انواع خودروهای صفر و کارکرده

ارائه بررسی های تخصصی و کارآمد و مشخصات فنی انواع خودرو ها ، خرید و فروش خودرو های کارکرده در شیراز

لم يتم العثور علي الصورة

آدرس ارتباطی ما

♦نشانی شعبه یک: شیراز، همت جنوبی(ایمان)، نبش کوچه چهار

تـلـفــن:  36322066(071)

تـلـفــن:  36322069(071)

♦نشانی شعبه دو: شیراز، خیابان صور اسرافیل (آریا)، نبش کوچه دوازده

تلفـن: 32280296(071)

♦مدیریت مجموعه اتوگالری فرمانیه

مهندس فرشاد فرمانی: 09121441298 - 09171110063

♦​مدیر فروش شعبه یک

مهندس امیر ضرّابی: 09177887066

♦مدیر فروش شعبه دو

مهندس شهاب دادفر: 09173170754

e-mail: farmaniehcargallery@gmail.com