همان‌گونه که می‌دانید پورشه تنها برند لوکس گروه فولکس‌ واگن نیست که وارد کلاس خودروهای الکتریکی پرفورمنس شده است. آئودی که به خاطر استیشن‌های پرقدرت و سیستم چهار چرخ محرک کواتروی خود شناخته می‌شود نیز به تازگی وارد این معرکه شده و RS E-Tron GT را معرفی نموده است.

 

سخه استاندارد E-Tron GT که در دو تریم عرضه می‌شود شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۳.۹ ثانیه‌ای و حداکثر سرعت ۲۴۵ کیلومتر در ساعتی داشته درحالی‌که شتاب مدل RS به ۳.۱ ثانیه و حداکثر سرعت آن به ۲۵۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد. منتقدان سریعاً خواهند گرفت شتاب E-Tron GT کمتر از تمامی نسخه‌های پورشه تایکان به جز مدل جدید تک موتوره و دیفرانسیل عقب است.

طراحی کابین محصولات آئودی چندین دهه است که جزو بهترین‌ها می‌باشد اما در چند سال اخیر شاهد استفاده از صفحات لمسی دوگانه در بخش مرکزی و پشت آمپرهای تمام دیجیتال و البته متریال باکیفیت و چشمگیر بوده‌ایم. البته E-Tron GT روش متفاوتی را در پیش گرفته و نمایشگر ۱۲.۳ اینچی به سمت راننده متمایل بوده و نمایشگر پایینی ۸.۶ اینچی نیز با دکمه‌های فیزیکی برای مدیریت کنترل‌های سیستم تهویه مطبوع جایگزین شده است.

 

این مدل آئودی دارای باتری کوچک‌تر، رینگ‌های ۱۹ اینچی و کابین چرمی بوده و اگر بخواهیم برای این خودرو باتری مشابه E-Tron و رینگ‌های ۲۰ اینچی و کابین عاری از چرم را سفارش دهیم قیمتش به فراتر از ۱۱۷ هزار دلار می‌رسد که ۱۰ هزار دلار بیشتر از E-Tron پرستیژ است.

 

 

اتوگالری فرمانیه

خرید و فروش خودرو های لوکس در شیراز

ایجاد محیطی قابل اعتماد جهت تسهیل در امر خرید و فروش خودرو و تعامل ساده تر خریداران و فروشندگان خودرو

لم يتم العثور علي الصورة

نمایشگاه اتومبیل فرمانیه

فروش انواع خودروهای صفر و کارکرده

ارائه بررسی های تخصصی و کارآمد و مشخصات فنی انواع خودرو ها ، خرید و فروش خودرو های کارکرده در شیراز

لم يتم العثور علي الصورة

آدرس ارتباطی ما

♦نشانی : شیراز، فرهنگ شهر، نبش کوچه 30

♦مدیریت مجموعه اتوگالری فرمانیه

مهندس فرشاد فرمانی: 09121441298 - 09171110063

e-mail: farmaniehcargallery@gmail.com