فولکس واگن تیگوان (TIGUAN) کوچکترین شاسی بلند خانواده فولکس واگن می باشد. قیمت این خودرو از حدود 23000 دلار شروع می شود که در مقایسه با رقبای خود کمی بیشتر است البته که این منطقی به نظر می رسد چون شما با پرداخت این پول یک خودرو با برند آلمانی خریداری خواهید نمود. چراغ های زاویه دار جلو به همراه جلو پنجره این خودرو که دارای دو خط موازی از جنس کروم می باشد حاکی از امضای همیشگی فولکس واگن در طراحی خودروهایش می باشد بطوریکه با اولین نگاه متوجه خواهید شد که این خودرو از محصولات فولکس واگن می باشد.سپر های بزرگ  به همراه برجستگیهای روی گلگیر ها چهره عضلانی  و جسور به این خودرو داده است.

طراحی داخلی خودرو بر عکس ظاهر تیگوان بسیار ساده و معمولی بوده که  این زبان طراحی در اکثر محصولات فولکس واگن مشترک می باشد. فضای داخلی این کراس اوور کوچک مناسب بوده بطوریکه براحتی 5 نفر بزرکسال می توانند براحتی در این خودرو بنشینند. البته فضای پا صندلی عقب 909 میلیمتر بوده که از رقبای خود مانند هوندا CR-V با فضایی معدل 973 کمتر بوده که این مهم از نقاط ضعف تیگوان می باشد. صندلهای ردیف عقب قابلیت تا شوندگی دارد و این امکان را می دهد که درصورت نیاز به حمل اساسیه بزرگ بتوان از آن استفاده کرد. همچنین درب قسمت بار عقب خودرو بسیار عریض تر از رقبای خود بوده که استفاده از فضای بار را راحت تر می کند. روکش صندلی ها از جنس چرم V-TEX بوده که از کیفیت بالایی برخودار بوده و متریال بکار رفته در جلو داشبورت و روکش درب ها نیز بسیار با کیفیت می باشند.

فولکس واگن تیگوان به یک موتور 4 سیلندر 2 لیتری مجهز است. این موتور می تواند 200 اسب بخار قدرت تولید نماید. سیستم انتقال قدرت این خودرو یک گیربکس 6 سرعته اتوماتیک است که دارای سه حالت تیپ ترونیک ، اسپورت و داینامیک شیفت می باشد. به صورت استاندارد قدرت گیربکس به چرخ های جلو منتقل می شود. ولی در صورت تمایل به وسیله یک دیفرانسیل 4Motion قدرت به هر چهار چرخ انتقال پیدا می کند و به اصطلاح سیستم انتقال قدرت AWD می گردد.

از جمله تجهیزات یکی از مجهزترین خودروهای SUV دنیا ( تیگوان ) می توان به کروز کنترل ، فرمان چرم چند منظوره و استارت بدون کلید ( دکمه استارت ) اشاره نمود. این خودرو به سیستم تهویه اتوماتیک و سیستم کنترل هوای داخل کابین مجهز است. اما برای ایمنی بیشتر در رانندگی ، تیگوان دارای سیستم ترمز خودکار ، نظارت به محیط اطراف و ترمز اضطراری می باشد. ترمز اضطراری به جلوگیری از برخورد کمک می نماید. البته امکانات دیگری مانند گرم کن صندلی و تنظیم برقی صندلی های جلو در مدل فول آپشن این خودرو وجود دارد. یکی از آپشن های مهم تیگوان دوربین 360 درجه می باشد که به سهولت رانندگی و پارک کردن کمک می نماید. البته تجهیزات رفاهی ایمنی که در کمتر اتومبیلی دیده می شود در تیگوان وجود دارد مانند بازکردن درها در مواقع حساس و سیستم کنترل ترافیکی.

TIGUAN MODEL 2022

اتوگالری فرمانیه

خرید و فروش خودرو های لوکس در شیراز

ایجاد محیطی قابل اعتماد جهت تسهیل در امر خرید و فروش خودرو و تعامل ساده تر خریداران و فروشندگان خودرو

لم يتم العثور علي الصورة

نمایشگاه اتومبیل فرمانیه

فروش انواع خودروهای صفر و کارکرده

ارائه بررسی های تخصصی و کارآمد و مشخصات فنی انواع خودرو ها ، خرید و فروش خودرو های کارکرده در شیراز

لم يتم العثور علي الصورة

آدرس ارتباطی ما

♦نشانی : شیراز، فرهنگ شهر، نبش کوچه 30

♦مدیریت مجموعه اتوگالری فرمانیه

مهندس فرشاد فرمانی: 09121441298 - 09171110063

e-mail: farmaniehcargallery@gmail.com